HENKILÖKOHTAISEEN KISAILUUN OSALLISTUJAT

(97 hlöä, teknisistä syistä kirjattu etunimi,sukunimi)

Aarne Saastamoinen
Aimo Hakala
Anja Sulonen
Anneli Räihä
Anne-Mari Jokinen
Anu Sauliala
Arja Korrensalo
Arto Seppälä
Carita Wegelius
Charlotte Nummenranta 
Eero Mattila
Eeva Komulainen
Eija Harju
Eija Kuusiluoto
Eija Piippo
Eija Stenberg
Elina Kollanus
Harri Aaltonen
Heidi Kilpijoki
Heidi Mettomäki
Heikki Piiparinen
Heini Manninen
Heli Kuusiluoto
Henna Kuusiluoto
Hilppa Korpisalo
Irja M
Ismo Alhoniemi
Jaana Hakala
Jan Kaski
Jani Pärnänen
Johanna Howard
Johanna Kormu
Juha Koivula
Juha Pääjärvi
Kaarina Malmsten
kai mattila
Kaia Haak
Kaisa Yletyinen
Katariina Pyysalo
Katja
Katja Heiskanen
Kimmo Suomi
Kirsi Välikangas
Lasse Saukkonen 
Leena-Maija Tuominen
Leila Naski
Luukkonen Seppo                 
Maarit Ahola
Maarit Kestilä
Mari Heino
Marika Bakar
Marja Sylman
Marjut Salo
Markku Malmsten
Martta October
Milla Maanantai
Mirja Reunanen
Nina Boman
Patrik Stenholm
Paula Hoikkanen
Pertti Jääskeläinen
Päivi Kekäle
Päivi Ojala
Raija Holmström
Raili Sirolinna
Raimo Lepistö
Reija Hirvonen
Reija Häkkinen
Riitta Lindgren
Salla Tenkanen
Sami Heikkinen
Sari Brander
Sari Kiiski
Sari Vilen
Sirkku Heilä-Aaltonen
Sirkku Hinkkanen-Tyrmi 
Soili Ahola
Tanja Mäntynen
Tarja Salminen
Tarja Salminen
Tarja Seppälä
Tarja Virtanen
Tea Määttänen
Teija Juntto
Tellervo Siltakoski
Terhi Leivo-Holmqvist
Tiina Malka
Timo Sammalisto
Tommi Yläkangas
Tuija Heinävaara
Tuula-Anneli Toivola
Tuuli Kastemaa
Tytti
Veli-Matti Nieminen
Viitala Päivi
Virpi Alén
Virve Tuominen




KISAILUUN OSALLISTUNEET JOUKKUEET

(68 joukkuetta)

Askel ilo
Askeleen edellä
Fysiokulman kiertäjät
Innon Tertut
Kaarinan Ura
Kaskisten Veto
Kellon Tytöt Urheilee
Keravan Kutovat Kulkurit
Keravan Mittarimadot
Keravan Tehokkaat Taapertajat
Keravan Tehotytöt
Keravan Tuhatjalkaiset
KLS Etena 
Kokkolan Jymyn askeltajat
Kokkolan Työväen Urheilijat 1
Kokkolan Työväen Urheilijat 2
Kruunuhaan Suunnistajat r.y. 
KVA  Ykköset*
Kymi 1
KYMI 2
lahden kaleva kuntoliikuntajaosto
Lapuan Ponnistus
Levottomat jalat
Lohikosken Kisa-Veikot/Leidit
Mäkiset
Napori
Oulun Tarmon hallitusnaiset
Popin Naiset
PoPy:n leidit
Porin Piruilevat
Power Women
PP
Preiviikin Kiri 
Preiviikin Kirittäret
Pro naiset
ProLetaarit Ammattiliitto Pron
Prostep
PTU uintijaoston kalat kuivalla maalla
Repäsevä_meininki@Vintillä
RTU hallitus
Ruusunsalmi
Savonlinnan Jyry / KKI  SAP
SDP Kaakkois-Suomi
Seutulantalo 1
Seutulantalo 2
Sisu-Kissut/1
Speedywalkers
Spurttiladyt
Taipalsaaren Riento
Team gluteus maximus
Team johtokunta LTU
Team Kareliansu
Team Pink
Team Step by Step
Team Tehokas
Team TULessa
THL:n akateemiset kävelijät, ryhmä 1
THL:n akateemiset kävelijät, ryhmä 2
Tommi ja Taikaradiotytöt
Tossua toisen eteen
TUL Satakunta piirihallitus
TUL:n Satakunnan piirin Kuntoliikuntajaosto
Työskin tallaajat
Ummeljoen Korpi-Veikot
Vanhassa Vara Parempi
V-S piirihallitus 1
V-S piirihallitus 2