Ohjelma


Session 1 Friday 6 March 13:00 PM

  • (52kg) RED EGOROV Vasili, RUS . BLUE YEGHIKYAN Seyran, ARM
  • (52kg) RED HOSSAINI Shabilr, AFG – BLUE TICOUT Theo, FRA
  • (52kg) RED KOVALENKO Pavlo, UKR – BLUE HASSANI Sirhat, FIN
  • (52kg) RED TSERENBAT Jamiyanbat, MGL – BLUE IBRAHIM Salah, GER
  • (63kgA) RED GRAU Hugo, FRA – BLUE MIZHIOTV Dilmurat, KAZ
  • (63kgB) RED BROMAN Hampus, SWE – BLUE BARYSHNIK Wladislav, GER
  • (63kgB) RED KONT Henrik, EST- BLUE ABUSHINOV Aritan, RUS
  • (75kgB) RED BOAKYE SCHUMANN Kevin, GER – BLUE LUNDSTRÖM Moltas, SWE
  • (91kg) RED SAGAIDAK Ivan, RUS – BLUE WAIGEL Eugen, GER
  • (91kg) RED OLSSON Viktor, SWE – BLUE TOGAMBAY Sagyndyk, KAZ
  • (91kg) RED MARTON Robert, UKR – BLUE LEYSON Sam, WAL
  • (91kg) RED DUDENAS Aras, LTU – BLUE MULLENBERG Peter, NED
  • (W60kg) RED ASTRIAN Nune, RUS – BLUE HATCHER Jacqueline, GER

Session 2 Friday 6 March 6:00 PM

  • (57kg A) RED YERALIYEV Kairat KAZ – BLUE GHAZARYAN Artur ARM
  • (57kg A) RED KHALAKOV Abdumalik UZB – BLUE YILDIRIM Murat GER
  • (57kg A) RED ENKH-AMGALAN Bayarsaikhan MGL – BLUE SHUMKOV Vsevolod RUS
  • (69kg A) RED SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ – BLUE GANBAATAR Bayarkhuu MGL
  • (69kg A) RED SOBYLINSKIY Sergei RUS – BLUE CROFT Garan, WAL
  • (69kg A) RED GRIGORYAN ARsen ARM – BLUE RAKHMONOV Jakhongir UZB
  • (75kg A) RED BATBAYAR Gantulga MGL – BLUE TAYLOR Bevan WAL
  • (75kg A) RED LAINE Santeri FIN – BLUE HARUTYUNYAN Vakhtang ARM
  • (81kg) RED MIRONSHIKOV Vladimir SRB – BLUE HOVHANNISYAN Rafayel ARM
  • (81kg) RED de NOOIJER Rick NED – BLUE NURMAGANBET Bek KAZ
  • (81kg) RED KOLESNIKOV Ruslan RUS – BLUE MONNY Raphael FRA
  • (81kg) RED VAITTINEN Topias FIN – ATAEV Sharbutdin RUS
  • (+91kg) RED KALCHUGIN Sergei SRB – BLUE SAPARBAY Nurlan KAZ

SEMI-FINALS 1 – Session 3
Saturday 7th at 1 pm

  • 52 kg EGOROV Vasili RUS – TICOUT Theo FRA
  • 52 kg KOVALENKO Pavlo UKR – IBRAHIM Salah GER
  • 63 kgA MAZUR Aleksei RUS – MIZHITOV Dilmurat KAZ
  • 63 kgA HOVHANNISYAN Narek ARM – MUYDINKHUDJAEV Asadkhudja UZB
  • 63 kgB KEMPPAINEN Santeri FIN – BARYSHNIK Wladislav GER
  • 63 kgB ABUSHINOV Aritan RUS – HAMRAOUI Lounes FRA
  • 75 kg FENDERO Moreno FRA – TAYLOR Bevan WAL
  • 75 kg LAINE Santeri FIN – KOPTIAKOV Maksim RUS
  • 75 kgB KUJALA Ilari FIN – BOAKYE SCHUMANN Kevin RUS
  • 75 kgB EMBULAEV Anton FIN – TOLMACHOV Bogdan UKR
  • 91 kg SAGAIDAK Ivan RUS – TOGAMBAY Sagyndyk KAZ
  • 91 kg MARTON Robert UKR – MULLENBERG Peter NED
  • W64kg VALTANEN Anette FIN – ORDINA Aleksandra RUS
  • W64kg AVITNA Irina RUS – LAMMI Anu FIN

SEMI-FINALS 2 – Session 4
Sat 7th March at 6 pm

  • 57kg RODRIGUEZ Jordan FRA – YERALIYEV Kairat KAZ
  • 57kg KHALAKOV Abdumalik UZB – SHUMKOV Vsevolod RUS
  • 57kgB RISSANEN Lassi FIN – IBRAHIM Nebil SWE
  • 57kgB RONHULLAH Yousof AFG – UNSWORTH Billy WAL
  • 69kg BEHRUZ Aydin FIN – SHYMBERGENOV Aslanbek KAZ
  • 69kg SOBYLINSKIY Sergei RUS – GRIGORYAN Arsen ARM
  • 69kgB ERIKSSON Benjamin FIN – WAGENSVELD Sammy NED
  • 69kgB BELALIA Adel SWE – KOIVURANTA Joonas FIN
  • 81kg MIRONSHIKOV Vladimir SRB – NURMAGANBET Bek KAZ
  • 81kg KOLESNIKOV Ruslan RUS- ATAEV Sharabutdin RUS
  • +91kg RANTANEN Danil FIN – SAPARBAY Nurlan
  • +91kg MURAVIN Vladislav RUS – ABOUDOU MOINDZE Djmil dini
  • W60kg VIANTIE Anni FIN – ASATRIAN Nune RUS
  • W60kg VIITANEN Vilma FIN – LAUSTI Marjut FIN

39. GeeBee Tournament Finals
on Sunday at 1 pm

  • W60kg Asatrian Nune RUS – Viitanen Vilma FIN
  • W64kg Valtanen Anette FIN – Avtina Irina RUS
  • 52kg Egorov Vasili RUS – Kovalenko Pavlo UKR
  • 57kg Yeraliyev Kairat KAZ Khalakov Abdumalik UZB¨
  • 57kg B Ibrahim Nebil SWE – Rohullah Yousof AFG
  • 63kg Mazur Aleksei RUS – Muydinkhudjaev Asadkhudja UZB
  • 63kgB Baryshnik Wladislav GER – Hamraoui Lounes FRA
  • 69kg Shymbergenov Aslanbek KAZ – Sobylinskiy Sergei RUS
  • 69kgB Eriksson Benjamin FIN – Bealia Adel SWE
  • 75kg Fendero Moreno FRA – Koptiakov Maksim
  • 75kgB Boakye Schumann Kevin GER – Tolmachov Bogdan UKR
  • 81kg Mironshikov Vladimir SRB – Ataev Sharabutdin RUS
  • 91kg Tobambay Sagyndyk KAZ – Marton Robert UKR
  • +91kg Sapabay Nurlan KAZ – Aboudou Moindze Djamil Dini FRA